Ви є тут

Теплова шафа на піч-гриль BQ

Ще одне важливе доповнення для кухні пабу, ресторану, кафе, де подають м'ясні, рибні страви, овочі з хоспер-меню - теплова шафа для печі-гриль.

Він розрахований для відпочинку м'яса, збереження тепла готових страв, підігріву посуду до потрібної температури.

Купити теплову шафу для печі-гриль і комплектуючі для хосперів можна на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Навіщо потрібна теплова шафа для гриль-печі

Після установки теплової шафи для печі BQ робота персоналу на кухні оптимізується, а смак м'ясних страв покращиться. Саме в тепловій шафі відбувається:

  • Відпочинок м'яса: Це необхідний процес для стейків і відбивних після сильної прожарювання, під час якої білок в м'ясі твердне, і воно стає більш жорстким. Щоб зробити його м'яким і соковитим, потрібно розмістити блюдо в тепловій шафі на 1-20 хвилин. Час витримки залежить від розміру шматка. Багато дотримуються правила: 100 г прогріваються протягом 1 хвилини;
  • Нагрівання посуду: Він потрібен, щоб зберегти смак і аромат готових страв - м'ясних і рибних страв і овочів, приготованих на грилі. Також завдяки нагрітого посуду температура страви зберігається набагато довше, і у гостя з'являється можливість не поспішаючи смакувати кожен шматочок фірмової страви;
  • Підтримка температури готових страв: Є страви, які потрібно подавати прямо з печі, щоб розкрити їх смак і аромат. Але на кухні не завжди є можливість встежити за температурою конкретного замовлення. Поставивши готову страву в теплову шафу для гриль печі BQ, ви впораєтеся з цим завданням.

Як виглядає теплова шафа

Це камера, в якій розміщені напрямні решітки, на яких розміщуються готові страви і посуд, яку необхідно підігріти.

Конструкція і решітки, розміщені всередині, виготовляються з нержавіючої сталі. Цей матеріал стійкий до впливу вологи, корозії, високих температур.

Як придбати теплову шафу в нашій компанії

Щоб купити теплову шафу для печі- хоспері іншого формату, залиште замовлення на нашому сайті. Натисніть на панель «Замовити прорахунок». У короткій анкеті вкажіть свої контактні дані. Далі ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити умови співпраці - терміни виробництва вироби, спосіб оплати, доставки замовлення.

Також залишити заявку на виготовлення теплового шафи для ресторану, кафе, пабу можна за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Замовити прорахунок