Unit Group #665053745
Unit Group #1868002208
Unit Group #45525538
Unit Group #665053745
Unit Group #1868002208
Unit Group #45525538

Виробник устаткування для харчової промисловості Unit Group

Наша компанія - надійний виробник харчового обладнання, устаткування для закладів громадського харчування, пралень, хімчисток, продуктових цехів. На українському ринку більше 13 років.

Ми постачаємо обладнання для відомих українських компаній і заводів. Серед наших партнерів: Sunny Food, Global Food System, мережа автозаправок WOG, мережа магазинів «М'ясна гільдія», «Мясторія», EGERSUND SEAFOOD, супермаркети «Ашан», «Метро», «Епіцентр К», Бердянський і Житомирський м'ясокомбінати, Дніпровський крохмале-патоковий комбінат та інші.

Наші переваги

Власне виробництво. Ми - компанія повного циклу. У нас є конструкторське бюро, відділ якості та понад 2000 кв.м виробничих площ, де проходить три ключові етапи роботи над новим обладнанням:

 • Розробка проекту;
 • Збірка конструкцій;
 • Тестування.

Якщо на етапі перевірки конструкції виявлені помилки, обладнання відправляється на допрацювання. Так відбувається до тих пір, поки ми, як виробник, не отримаємо обладнання для кафе, пральні або будь-якого іншого закладу з показниками, заявленими конструкторами.

Далі - презентація готового продукту перед замовником.

Завдяки такому підходу ми стали одним з провідних виробників обладнання для харчової промисловості України.

Широкий асортимент продукції. Наша команда випускає обладнання для підприємств різного типу і масштабу:

 • Технологічне і нейтральне для підприємств громадського харчування;
 • Шведські лінії, лінії роздачі харчування для бістро і кафе в форматі Fast Food;
 • Візки, стелажі, столи для пралень і хімчисток;
 • Столи обвалочні, візки для м'яса, вішала, столи для борошняних робіт, візки для ротаційних печей для харчових підприємств;
 • Печі-гриль, коптильні, мангали та інші вироби, що використовуються для приготування їжі на вогні.

Висока якість устаткування, що випускається. Для підготовки харчового і промислового устаткування ми використовуємо якісний метал, стійкий до впливу негативних факторів:

 • Вологи
 • Високих і низьких температур 
 • Корозії.

Він зберігає форму, зовнішній вигляд, залишається міцним, незважаючи на навантаження, вологу, вплив високих температур.

Для побудови та тестування обладнання використовуємо високотехнологічні установки і прилади. Всі роботи з проектування, складання і перевірки виробів проводить кваліфікований персонал.

На всю продукцію надаємо гарантія якості, а всім замовникам пропонуємо післягарантійне обслуговування.

Оперативність. Наша компанія - один з найбільш оперативних виробників обладнання для громадського харчування, цехів і заводів.

Весь виробничий процес займає два тижні. Це вигідний варіант для тих, хто запланував відкриття нового закладу найближчим часом. Замовлення виконується в обумовлений термін.

Якщо ви зацікавлені співпрацювати з нами - одним з провідних виробників професійного харчового і промислового устаткування України, залишайте заявку на сайті або телефонуйте за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Сертификат №1
Сертификат №2
Сертификат №3
Сертификат №4
Сертификат №5