Ви є тут

Піч для піци на піч-гриль BQ

Для кафе, ресторанів, пабів, які планують включити в меню найпопулярнішу страву італійської кухні, ми пропонуємо придбати піца-піч для хоспері BQ.

Це унікальна розробка нашої компанії. Її аналогів немає ні на одному ринку світу.

Вона встановлюється на хоспер і допомагає використовувати гаряче повітря, що йде з труб в атмосферу, вдруге. Таким чином, ви використовуєте цінний ресурс повторно, економите місце на кухні і різноманітите меню ресторану.

Принцип роботи надбудови BQ

Піч для піци на піч-гриль працює просто: вона «збирає» гаряче повітря, що виходить з хоспері, а потім проходить під подом і стінками піц-печі. У звичайному випадку він випаровується.

Але якщо в хоспері встановлена ​​спеціальна надбудова - BQ UNIT, тоді нагріте повітря використовується повторно. Далі він рівномірно розподіляється по камері, прогріваючи блюдо з усіх боків. У підсумку, піца готується протягом 4-5 хвилин. Час з сервіровкою і подачею страви займає всього 8-12 хвилин.

Завдяки цій установці ви отримаєте нові можливості для вашого закладу:

  • Збільшите кількість страв, приготованих за конкретний період часу;
  • Розширите асортимент меню, не займаючи площу кухні додатковими агрегатами;
  • Скоротіть час на готуванні і подачі піци;
  • Cломаете стереотип про те, що піца готується протягом 25-30 хвилин;
  • Підвищите ККД співробітників кухні;
  • Скоротіть час і ресурси на обслуговуванні кухонного обладнання.

особливості конструкції

Ми пропонуємо купити піца-піч на піч-гриль, виготовлену з міцного і якісного матеріалу - нержавіючої сталі. Цей матеріал стійкий до впливу пара, високих температур, корозії. Він прослужить протягом тривалого періоду часу, зберігаючи міцність і презентабельний вигляд.

Товщина стінок камери - 1,5 мм. під (дно печі) -камінь для піци.

По мірі забруднення конструкцію необхідно чистити.

Щоб контролювати температуру приготування страв, на верхній панелі встановлений термометр.

Також разом з піччю ви отримаєте комплект кріплень і лопатку для піци. З нею розміщувати італійське блюдо в камері печі набагато зручніше і легше.

Як оформити замовлення в нашій компанії

Купити піч для піци для хоспері BQ в Україні, а також комплектуючі для ресторанних гриль-печей можна у нас або у офіційних дилерів нашої компанії.

Щоб купити піца-піч для хоспері BQ на нашому сайті, заповніть коротку анкету після натискання на панель «Замовити прорахунок». Вкажіть ім'я та контактний номер телефону. Ми зв'яжемося з вами і обговоримо подальшу співпрацю.

Також замовити обладнання для кафе, ресторанів, пабів і інших закладів громадського харчування можна за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52. Купуйте унікальне кухонне обладнання для ваших закладів, що відповідає європейським стандартам якості, у нас!

Технічні характеристики печі для піци на гриль серії BQ:

Модель печі Габаритні розміри, мм Розміри кам'яного піду, мм Вага, кг
BQB-1, BQM-1, BQS-1, BQMS-1 700х615х349 525х500 83
BQB-2, BQM-2, BQS-2, BQMS-2    800х615х349 560х500 100
BQB-3, BQS-3, BQM-3, BQMS-3 1090х615х349    

Купити піч для піци можна у нас або у наших дилерів.

Замовити прорахунок