Ви є тут

Таганок для подачі рульки

Свиняча рулька, приготована на мангалі - одне з найпопулярніших страв української кухні. Її подають в кафе, пабах, ресторанах.

Якщо ви плануєте включити це блюдо в меню свого закладу, крім спеціального обладнання для її приготування вам знадобиться таганок для подачі рульки.

У нас можна купити посуд для подачі м'яса в Україні за вигідною ціною або замовити їх виготовлення за індивідуальними параметрами.

Таганок для рульки: основні характеристики

Конструкція. Таганки для подачі рульки складаються з двох частин: підставки (підстави) і шампурів. М'ясне блюдо нанизують на шампур і закріплюють, що дозволяє зручно подати рульку на стіл клієнта.

Матеріал. У нас можна купити таганок для рульки в двох форматах: «Стандарт» і «Мушкетер».

«Стандарт» оснащений квадратним підставою, виготовленим з дерева твердих порід, утримувача і голки - з харчової нержавіючої сталі.

«Мушкетер» має овальне підставу зі спеціальними жолобками. Вони призначені для соусів і гірчиці. М'ясне блюдо фіксується на ньому за допомогою шампура-шпаги, виготовленого з нержавіючої сталі.

Це - міцні і практичні матеріали, що зберігають колір і форму при правильному догляді, протягом тривалого періоду часу.

Переваги підставки для рульки. Цю конструкцію можна використовувати, щоб:

- зробити подачу страви більш ефектною: коли виносите соковиту і ароматну рульку, нанизану на довгий металевий шампур, то миттєво привернете увагу відвідувачів закладу;

- подбати про комфорт гостей: переставляти таганок з рулькой з одного краю столу на інший набагато легше, ніж тарілку з цим м'ясним блюдом;

- полегшити нарізку окремих шматочків рульки: коли об'ємний шматок м'яса зафіксовано на шампурі, то зрізати великий чи дрібний шматочок за допомогою ножа набагато легше.

Скільки коштує таганок для подачі свинячий рульки

Вартість виробу залежить від обраного типу конструкції «Стандарт» або «Мушкетер» 

Всі характеристики вироби обговорюються на етапі проектування. Термін виготовлення конструкції займає до 14 робочих днів.

Купівля Таганка для рульки в UNIT Group: оформлення замовлення, оплата та доставка

Купити таганок для подачі рульки можна за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29 85 або на сайті через форму: «Замовити прорахунок». У ній вкажіть ім'я та контактний номер телефону. Ми передзвонимо вам, щоб уточнити умови замовлення.

Замовляйте обладнання європейської якості в компанії UNIT Group!

Замовити прорахунок