Ви є тут

Таганок для подачі перепелів

Щоб м'ясні страви після приготування залишалися гарячими, соковитими і ароматними, ми рекомендуємо використовувати таганок для подачі перепелів. Купити його можна в нашій компанії.

Це компактна конструкція, яка встановлюється в центрі столу. і робить подачу перепелів, приготованих на грилі, більш ефектною.

У UNIT-Group можна придбати як готові конструкції - таганки для подачі перепелів, так і замовити його виготовлення Таганка за індивідуальним проектом. Термін виробництва нового вироби - до 14 робочих днів.

Навіщо потрібен таганок для подачі перепелів

Це виріб використовується в ресторанах, пабах, кафе, де готують і подають перепелів, щоб:

- проявити турботу про гостей, особливо під час банкетів, так як м'ясні страви остигають протягом 7-10 хвилин після приготування і вони стають менш соковитими і ароматними. Таганки для подачі перепелів рятують ситуацію: вони підтримують температуру приготованого блюда протягом тривалого часу;

- зробити подачу страви більш еффектним.Подставка з перепелами, встановлена ​​в центрі столу, миттєво приверне увагу гостей. 

На підставці акуратно розставляються шампура в вертикальному положенні, на які нанизані перепела, а під ними - тліє деревне вугілля, який зберігає температуру, смак і аромат страви.

Основні переваги Таганка для подачі перепелів

Компанія UNIT Group пропонує таганки для подачі перепелів, для яких характерні:

- висока якість: для виробництва виробів використовується харчова нержавіюча сталь, стійка до вологи, корозії, високих температур. Конструкція зберігає презентабельний вигляд протягом декількох років;

- продумана конструкція: таганок складається з чотирьох частин: 1) піддону, куди викладається жар; 2) підставки для шампурів, які встановлюються у вертикальному положенні; 3) бічних ручок, призначених для перенесення вироби з місця на місце; 4) нижньої підставки або ніжок, щоб піддон з вугіллям не стикався зі столом;

- практичність: жир, сік, сліди від м'яса легко видаляються з поверхні Таганка.

Що стосується параметрів вироби, то їх можна обговорити під час виробництва конструкції або вибрати підходящий варіант серед готових виробів.

У нас можна купити таганки для подачі перепелів

Скільки коштує таганок для подачі м'ясних страв

Ціна Таганка для подачі перепелів обговорюється в індивідуальному порядку. Вона залежить від параметрів і складності конструкції. Це питання наша команда вивчає на етапі проектування конструкції або під час підбору Таганка для кафе, пабу чи ресторану.

У нас можна купити таганки для подачі перепелів в Україні за оптимальною ціною.

Як оформити замовлення в UNIT-Group

щоб купити посуд для подачі м'яса у нас, оформите заявку на сайті або за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29 85.

У першому випадку скористайтеся формою «Замовити прорахунок»: залиште в анкеті свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити умови покупки устаткування для вашого кафе, пабу чи ресторану.

У другому можна відразу обговорити умови покупки Таганці і інших виробів, призначених для подачі м'ясних страв.

Замовити прорахунок