Ви є тут

Підставка для подачі шашлику

Як зробити подачу шашлику в ресторані, кафе або пабі більш ефектною?

Наша компанія рекомендує використовувати підставку для шашлику, виконану в мінімалістичному стилі. Ця підставка - компактна, практична і точно здивує гостей вашого закладу.

У UNIT-Group можна придбати як готові конструкції, так і замовити виготовлення підставки під м'ясні страви за індивідуальним проектом. Термін виробництва нового вироби - до 14 робочих днів.

Навіщо потрібна підставка для шашлику

Підставка для подачі шашлику з одиничним шампуром, встановленим в горизонтальному положенні, використовується, коли:

- блюдо подається на велику компанію;

- потрібно акуратно зняти шматочки м'яса, приготовані на грилі або відкритому вогні, використовуючи столові прилади. Зробити це з підставки набагато легше;

- потрібно зробити подачу коронного блюда більш ефектним і привернути до неї увагу гостей закладу;

- потрібно заощадити трохи місця на столі: конструкція, встановлена ​​в центрі столу, займе менше місця, ніж підставки з шампурами, розміщені біля кожного гостя;

- скоротити час на прибирання столу: на підставці розташовані невеликі виїмки - жолобки, завдяки яким жир і сік з м'яса не потрапляє на поверхню столу.

Переваги підставок для м'ясних страв від UNIT-Group

Наша компанія пропонує купити підставки під шашлики, для яких характерні:

- висока якість: для їх виготовлення ми використовуємо харчову нержавіючу сталь і дерево з твердих порід.

- практична конструкція: підставка для шашлику на стіл складається з трьох елементів - горизонтального шампура, розміщеного по центру, власників, підставки з жолобками, на яку стікають краплі жиру;

- тривалий термін служби: харчова нержавіюча сталь стійка до вологи, корозії, високих температур і інших зовнішніх факторів.

Підставка для шашлику - практичне придбання для ресторану, кафе або пабу, де подають м'ясні страви. Вона виглядає презентабельно і не боїться впливу зовнішніх факторів.

Скільки коштує підставка для шашлику

У нашій компанії можна підібрати як готові конструкції, так і замовити їх виготовлення за індивідуальним проектом.

У першому випадку ціна посуду для подачі м'яса фіксована. Вона залежить від параметрів підставки.

У другому вартість виробу залежить від його розмірів, матеріалів, використовуваних для його виробництва, стилю конструкції. Ці питання обговорюються на етапі розробки проекту.

Як замовити обладнання для ресторану, кафе, пабу в UNIT-Group

Оформити покупку посуду для подачі м'ясних страв у нас можна онлайн (скористатися формою «Замовити прорахунок» на сайті) або за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29 85.

Вибирайте підставки для м'ясних страв у нас, і отримуйте вироби преміум-класу!

Замовити прорахунок