Ви є тут

Аргентинський гриль AG-B

Це розробка підійде як для стаціонарних кухонь кафе, ресторанів, пабів, так і для пересувних закладів - закусочних «на колесах».

Аргентинський гриль Парілья AG-B досить компактний: його розмір від 1000 до 2500 мм. І його можна адаптувати під приміщення будь-якого формату і розміру. Головне - відразу визначитися, на якому майданчику буде встановлена ​​конструкція - відкритою або закритою.

Рекомендуємо купити аргентинський гриль ширяв AG-B закладам, які хочуть запропонувати гостям соковиті і ароматні м'ясні, рибні, овочеві страви, приготовані на грилі.

Головні характеристики Парільї AG-B

конструкція. Гриль AG-B складається з двох ключових елементів - ребристих решіток, на які викладаються інгредієнти м'ясних, рибних або овочевих страв, і Жіросборнік.

Головний плюс Жіросборнік в тому, що він «збирає» весь жир, що стікає з шматочків м'яса або риби. Так Ви уникнете появи у страв неприємного присмаку або запаху. Коли жир потрапляє на вугілля, виділяється пар, що містить різні домішки. Під час готування він осідає на м'ясі або рибі, через що з'являється гіркуватий присмак.

Ще одна особливість цієї моделі - наявність важільного механізму підйому решітки. Важіль розташований у верхній бічній частині комплексу. Його висота регулюється за рахунок приведення системи фіксаторів і противаг в певне положення. Тепер можна вибрати висоту, на якій фіксується решітка, а заодно - ступінь прожарювання стейка або відбивною.

Також в цій моделі є полки для відпочинку м'яса. Вони необхідні, щоб зробити м'ясо більш соковитим і м'яким після сильної прожарювання.

матеріал. Ми пропонуємо купити аргентинський гриль Парілья серії AG-B, виготовлену з якісних матеріалів, стійких до корозії, вологи, високих температур. Для кожної деталі підбирається конкретний матеріал в залежності від її розташування до джерела вогню.

Так, короб гриля виготовлений з котлової сталі футерован вогнетривкою цеглою. Грати, механізм підйому, жиросбірник - з харчової нержавіючої сталі.

Для виготовлення підставки для гриля і бічних панелей використовується чорна сталь з порошковим фарбуванням або нержавіюча сталь. І якщо плануєте запускати ширяв у приміщенні, тоді на бічних панелях встановлюється утеплювач, щоб знизити теплову віддачу від конструкції.

Для виробництва купольного парасольки використовується нержавіюча або чорна сталь з порошковим покриттям. А для декорування вироби - дерево, мідь, латунь, чорна сталь.

Щоб зробити роботу з грилем більш комфортним і безпечним, рекомендуємо встановити в приміщенні гідрофільтри GF або GFL. Вони усувають іскри, неприємні запахи, дим.

Як придбати грилі в нашій компанії

Щоб купити аргентинський гриль будь-якого формату і комплектуючі для нього, оформляйте замовлення на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52. Дізнавайтеся умови розробки виробів, оплати і доставки.

Також придбати пристрої для приготування страв хоспер-меню можна у офіційних дилерів нашої компанії.

Замовити прорахунок