Ви є тут

Робата гриль

Приготування страв на робата-гриль - новий тренд в ресторанній індустрії.

Трирівневий гриль, придуманий японськими рибаками, дозволяє приготувати м'ясо, рибу, овочі при різній температурі. На першому рівні продукти запікаються до рум'яної скоринки, на другому - середня прожарювання, на третьому - тужать за найнижчою температурі.

Сам процес приготування страв займає від 5 до 15 хвилин, і виглядає дуже видовищно.

І головне, що встановити конструкцію можна як на відкритому літньому майданчику, так і в залі ресторану, або на кухні.

Купити японський гриль, розроблений нашою командою, можете у нас або у наших офіційних дилерів.

Робата-гриль: основні характеристики

Конструкція. Пристрій складається з трьох рівнів, на яких можна готувати м'ясо, рибу, овочі та інші продукти одночасно.

Велику рибу або шматочки м'яса рекомендується класти на нижній рівень, де найвища температура, на середній - середні, на верхній - дрібні. Блюдо, розташоване на певному рівні, готується на оптимальної для нього температурі.

Ще один плюс цього пристрою в тому, що тепло розподіляється по всій площі, обдаючи страви жаром з усіх боків. М'ясо, риба, овочі пропікаються рівномірно.

Працює Робат на деревному вугіллі. Оснащується колесами, які полегшують пересування пристрою по кухні, залу кафе чи ресторану.

Габарити: 1320х500х1260 мм. Конструкція - компактна, її можна розміщувати на кухні, на відкритому майданчику або в залі закладу. У закритому приміщенні, де використовується Робат-гриль, рекомендується встановити гідравлічний іскрогасник. Він монтується на парасольку або в систему вентиляції.

матеріал. Конструкція виготовляється з харчової нержавіючої сталі, стійкої до дії вологи, високої температури, корозії. Короб гриля футерован вогнетривкою цеглою.

Навіщо купувати робата-гриль

Всього кілька років тому японський гриль з'явився в ресторанах, пабах і кафе України, що пропонують гостям страви на грилі.

І він став особливою «фішкою» цих закладів: приготування м'яса, риби і овочів на робата-грилі виглядає видовищно і маняще. При цьому можна скоротити час на приготуванні страв різного формату - все три страви готуються одночасно протягом 5-10 хвилин.

Зараз купити Робат-гриль в Україні можна у нас і у наших офіційних дилерів. В наявності як готові конструкції, так і пристрої, спроектовані за індивідуальним проектом з обговоренням габаритів пристрою, дизайну, технічних характеристик.

Головні переваги робата-гриль

Робата-гриль – це пристрій, який допоможе закладам реалізувати дві важливі цілі:

  • зменшити час на приготуванні м'яса, риби на грилі;
  • урізноманітнити меню: робота гриль дозволить експериментувати з обробкою інгредієнтів для закусок та основних страв.

Купити японський трирівневий гриль рекомендується у виробника, оскільки він пропонує:

Купити японський трирівневий гриль рекомендується у виробника, оскільки він пропонує:

  • точні розрахунки висоти, ширини, довжини конструкції, що впливає на швидкість та якість приготування страв;
  • висока якість матеріалу – нержавіюча сталь, стійка до впливу зовнішніх факторів (вологи, корозії);
  • гарантію якості.

Як замовити японський гриль в UNIT-Group

Щоб купити гриль-Робат в Україні, теплове обладнання Expert або будь-які інші пристрої для кухні кафе, ресторану, пабу для приготування страв у нас, залишайте заявку на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Також можна скористатися опцією «Замовити прорахунок», щоб дізнатися, скільки коштує конструкція, виготовлена ​​за індивідуальним проектом. Термін виробництва - до 14 днів.

Замовити прорахунок