Ви є тут

Млинниця, млинцева станція

Млинцева станція - компактний, практичний і надійний пристрій для закладів будь-якого формату

Млинцева станція - це розбірний виріб. У ньому приготування відбувається з використанням дров, деревного вугілля, без безпосереднього контакту продукту з вогнем. Вона розрахована на 6 сковорідок, швидко нагрівається і можливо приготування млинців різного прожарювання. Матеріал виготовлення - нержавіюча сталь.

У нас Ви можете купити апарат для приготування млинців під замовлення. Термін виготовлення 14 днів

Навіщо потрібна для млинців станція

Приготування млинців стало «фішкою» багатьох закладів - ресторанів, кафе, пабів, готелів. Ця страва подають як закуску, основну страву та десерт - солоного або солодкого.

Також для млинцева станція, розрахована для професійного застосування - оптимальний варіант для заходів, що проходять на виїзді. Наприклад, корпоративів, тімбілдінгів, презентацій нових проектів.

Завдяки цьому пристрою можна за короткий час приготувати безліч страв, забезпечивши гостей смачними і поживними стравами.

Основні характеристики млинцевої станції від UNIT Group

Млинцева станція виготовлена ​​в UNIT Group, це пристрій, що працює на дровах або деревному вугіллі. На його поверхні поміщається 6 сковорідок діаметром 220 мм.

Для будівництва характерні:

- Висока якість: він виготовлений з нержавіючої сталі, стійкої до вологи, корозії, високих температур;

- Практичність: вона легко миється і розбирається на окремі частини, які можна очистити після приготування млинців;

- Компактний розмір: діаметр - 1150 мм, висота - 1100 мм, висота з трубою - 2500 мм;

- Універсальність: встановлювати апарат можна як в закритому приміщенні, так і на відкритих майданчиках, призначених для приготування страв і їх подачі гостям.

Скільки коштує станція для приготування млинців

Ціна млинцевої станції залежить від двох чинників: 1) параметрів пристрою - його довжини і висоти; 2) діаметра робочої поверхні, на якій відбувається приготування страви.

Обговорити ці показники можна на етапі проектування пристрою враховуючи кількості гостей, які відвідують заклад щодня і кількості страв на основі млинців, включених в основне меню.

Як оформити замовлення в нашій компанії

Якщо плануєте купити млинцеву станцію для ресторану, кафе, пабу чи готелю готового формату, оформляйте замовлення за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29 85. 

Якщо вам потрібно апарат, виготовлений за індивідуальним проектом, скористайтеся формою «Замовити прорахунок». Наш менеджер передзвонить вам, щоб обговорити всі деталі подальшої співпраці.

Крім млинцевих станцій в UNIT Group можна придбати меблі, обробні столи, теплове обладнання для кухні Експерт за ціною, встановленою нашою компанією.

Замовити прорахунок