Ви є тут

Мангальні комплекси і грилі

Якщо шукайте масштабне і багатофункціональний пристрій для ресторану, кафе або пабу - замовляйте мангального комплекс UNIT.

Він розроблений для закладів з великим потоком відвідувачів і різноманітним меню. Використовуючи цей пристрій, можна приготувати м'ясну страву будь-якого формату і складності - від шашлику до стейка з різним рівнем прожарювання.

Замовити мангальний комплекс і теплове кухонне обладнання, Виготовлені в UNIT-Group, можна на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Мангальний комплекс: основні характеристики

Конструкція. Мангальний комплекс - збірний виріб. Він складається з наступних конструктивних елементів:

- Корпус: зовні він виготовляється з чорної сталі з термостійким покриттям, всередині - нержавіюча сталь, чорний метал, мідь і інші матеріали, стійкі до температури понад 100С;

- Підставка: відкрита з полками або закрита з дверима і викотними ящиками для вугілля;

- Мангал - футерований цеглою і без футеровки, з зольними ящиками і колосниками або комбінований, з регулюванням по висоті решіток-гриль.

- Веретено: ця деталь може бути як з ручним, так і з електричним приводом;

- Духова шафа для томління;

- Коптильня гарячого копчення;

- Ніша під гриль-піч BQ;

- Нейтральний елемент;

- Витяжний зонт, що скасовує пар, жир, запахи, які виходять під час приготування страв. Парасолька з жировловлювачів встановлюється в закритих приміщеннях. Якщо працюєте з пристроєм на відкритому майданчику, встановлювати жироуловлювачі необов'язково.

В якості додаткової комплектації використовується підставка під казан, сковорода, шампура для люля-кебаб, шашлик або овочів, решітки-гриль.

матеріал. Всі деталі комплексу виготовляються з якісних матеріалів, стійких до впливу зовнішніх факторів:

- Волога;

- Високої температурі повітря;

- Корозії.

Це чорна і харчова нержавіюча сталь. Для декорування мангального комплексу використовується нержавіюча сталь, латунь, дерево, Kor-Ten і інші матеріали, які не втрачають своїх властивостей під впливом вологи або високої температури.

Сфера застосування. Купити гриль рекомендується для ресторану, кафе, пабу, в якому планується різноманітне меню, яке включає стейки, шашлики, люля-кебаб та інші страви з телятини, свинини, яловичини.

Скільки коштує мангальний комплекс

Якщо цікава ціна мангального комплексу, натискайте на панель «Замовити прорахунок».

Ми розрахуємо вартість виробу з урахуванням його параметрів, технічних характеристик, конструктивних особливостей і додаткової комплектації.

Як придбати мангальний комплекс в UNIT-Group

Щоб купити мангальний комплекс з металу у нас, залишайте заявку на сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Далі ми обговоримо умови оплати і доставки комплексу в ваш заклад.

Сума оплати і доставки замовлення прораховується в індивідуальному порядку.

Замовити прорахунок