Ви є тут

Таганок для подачі шашлику (з шампурами)

Для закладів, які спеціалізуються на приготуванні м'ясних страв з яловичини, свинини, телятини, ми рекомендуємо купити таганок для подачі шашлику з шампурами.

Його використовують в двох випадках: 1) щоб красиво подати м'ясні страви - шашлик, люля-кебаб, кускове м'ясо або птицю, запечену цілком; 2) підтримувати температуру страви, поки гості закладу будуть відпочивати.

Замовити таганок для подачі шашлику з шампурами можна на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Таганок для шашлику: основні характеристики

Конструкція. Виріб складається з трьох елементів, які дозволяють підтримувати температуру м'ясних страв, овочів і десертів, приготованих на грилі:

  • Тарілки, куди засипається деревне вугілля;
  • Підставки, навколо якої розставляються шампури;
  • Шампурів - на них нанизуються шматочки м'яса, тушки перепелів, котлети та інші інгредієнти, що входять до складу страви.

Максимальна кількість шампурів, які можна розставити навколо підставки - 12.

Секрет збереження температури і смаку страв, які подаються на Таганці - простий. Жар, що виходить від тарілки з деревним вугіллям, підтримує температуру інгредієнтів, нанизаних на шампури. Прогрів шматків м'яса, риби, овочів - рівномірний.

матеріал. Ми виготовляємо таганок для шашлику з шампурами з нержавіючої сталі (шампура) і чорної сталі з жароміцних покриттям (підставка і тарілка).

Такий вибір матеріалів - не випадковий: вони витримують вплив вологи, високої температури, стійкі до корозії. З поверхні виробів. З нержавіючої та чорної сталі легко видалити залишки їжі, жир. І незважаючи на постійний контакт з негативними факторами - вологою, високою температурою, вони зберігають презентабельний вигляд. Ви отримаєте міцний і практичний таганок для подачі шашлику на шампурах який зробить подачу страв красивим і ефектним, і дозволить гостям насолодитися їх смаком без зайвого поспіху, і переживань, що шашлик, стейк, люля-кебаб охолоне через кілька хвилин.

Як і чому варто оформити замовлення в нашій компанії

Щоб купити таганок з шампурами для подачі шашлику і інших блюд, приготованих на грилі, оформляйте заявку на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Оформляючи замовлення онлайн, натисніть на панель «Замовити прорахунок». Далі - заповніть коротку анкету. Вкажіть в ній ім'я і контактні дані. Ми передзвонимо вам і обговоримо умови співпраці.

Наша компанія виробляє обладнання та супутні товари для кафе, ресторанів, пабів, бістро більше 13 років. У нас випускаються аргентинські грилі різного формату, гідрофільтри, посуд для подачі м'яса, Столи для оброблення м'яса та ін. У нас власний виробничий цех, конструкторське бюро, відділ тестування обладнання і продукції для закладів громадського харчування. Термін випуску готового виробу - 14 днів. На всі товари, придбані у нас, ви отримуєте гарантію якості. Замовляйте якісне та надійне обладнання для пабу, кафе, ресторану в нашому компанії!

Замовити прорахунок