Ви є тут

Таганки для подачі шашлику (шампури з дерев'яною ручкою)

Щоб зберегти смак, аромат і температуру м'ясних страв після подачі на стіл, ми рекомендуємо використовувати таганки для подачі шашлику з дерев'яною ручкою.

Це стильне виріб, який зробить подачу страви більш ефектним, і підтримає температуру шашлику, люля-кебаб, стейка протягом декількох годин.

Залишити заявку на виробництво Таганці за індивідуальним замовленням можна на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

У чому переваги Таганка для подачі шашлику з шампурами

Висока якість. Для виробництва Таганка для подачі шашлику з шампурами з дерев'яною ручкою використовується матеріал, стійкий до впливу вологи, корозії, високих температур - нержавіюча сталь. Вона не темніє і не деформується протягом тривалого періоду часу. Ручка конструкції - з дерева. Її головна перевага в тому, що вона не нагрівається, і полегшує перенесення конструкції з місця на місце.

Продумана конструкція. Виріб складається з трьох складових: 1) глибокої круглої тарілки, куди засипається гарячий деревне вугілля; 2) підставки для шампурів; 3) ручки, використовуваної для перенесення конструкції.

Шампури встановлюються у вертикальному положенні над тарілкою, звідки виходить жар. Він рівномірно прогріває стейки, люля-кебаб, шашлик, і підтримує температуру страв протягом тривалого часу.

Практичність. Залишки їжі і жиру видаляються з підставки і шампурів без особливих проблем - за допомогою теплої води і миючих засобів. Додатковий догляд не потрібно.

Ми рекомендуємо купити таганки для подачі шашлику з шампурами з дерев'яною ручкою закладам, які спеціалізуються на приготуванні страв хоспер-меню - м'ясних стейків, шашликів, люля-кебаб, овочів і десертів, приготованих на грилі.

Використовуючи таганок ви подаруєте гостям закладу можливість оцінити смак гарячого страви протягом декількох годин після подачі на стіл.

Оформлення замовлення в нашій компанії: переваги

Наша компанія виробляє обладнання та супутні товари для закладів громадського харчування, супермаркетів, підприємств, що випускають продукти харчування, більше 13 років.

У нас продаються аргентинські грилі, мангали, гідрофільтри, посуд для подачі м'ясних страв, Обвалочні столи, візки для м'яса і інші товари власного виробництва. Термін їх виготовлення - до 14 днів.

На продукцію, випущену нашої компаній, надається гарантія якості.

Щоб купити таганки для шашлику з шампурами з дерев'яною ручкою у нас, оформите заявку онлайн або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52. При складанні заявки на сайті натисніть на панель «Замовити прорахунок». Після цього заповніть анкету - вкажіть контактні дані. Ми з вами зв'яжемося, щоб обговорити всі умови замовлення - від ціни таганки для подачі шашлику з шампурами з дерев'яною ручкою до терміну її доставки.

Замовляйте обладнання та супутні товари для кафе, ресторану, пабу в нашій компанії!

Замовити прорахунок