Ви є тут

Холодильні та морозильні столи

Для ресторанів, барів, пекарень компанія UNIT Group підготувала широкий асортимент морозильних і холодильних столів.

Це - універсальна конструкція. Всередині можна зберігати інгредієнти для піци, м'ясних і рибних страв, десертів, а на стільниці з охолодженням обробляти продукти, не побоюючись, що вони змінять консистенцію, форму або колір.

вибрати й купити морозильний стіл можна на нашій сайті або за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29.

Призначення морозильних і холодильних столів

Ці конструкції призначені для виконання двох важливих завдань:

1) охолодження продуктів, Які використовуються для приготування кондитерських виробів, піци, м'ясних і рибних страв. Вони розміщуються у внутрішніх відсіках;

2) економія місця на кухні і часу для кухаря: Стіл займає менше місця, ніж окремий обробний стіл і холодильник. І під час приготування страв кухареві не потрібно переміщатися між двома об'єктами.

Холодильний стіл для ресторану, Бару, пекарні - оптимальне рішення, оскільки дозволяє заощадити час на приготуванні і подачі страв.

Холодильні столи від UNIT Group: головні переваги

Компанія UNIT Group запустила виробництво холодильного обладнання в 2010-му році, і розробила вигідні умови співпраці для кафе, барів, ресторанів, пекарень.

Компанія UNIT Group пропонує:

- широкий вибір обладнання: в нашому асортименті більше 20 моделей холодильних і морозильних столів. Вони відрізняються за розміром, технічним характеристикам, функцій, потужності. У нас можна купити морозильний стіл для ресторану або кафе, відповідний габаритами кухні і обсягом страв, які готуються протягом дня;

- лояльна вартість обладнання: при розрахунку ціни морозильного столу для ресторану або бару враховуються його параметри і технічні характеристики (потужність, функції, наявність додаткових полиць, ємностей для зберігання продуктів).

Щоб дізнатися ціну холодильного столу, Скористайтеся формою «Замовити прорахунок». У ній вкажіть ім'я та контактний номер телефону. Ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити це питання;

- висока якість готових виробів: для виробництва холодильного обладнання використовуються якісні матеріали та технічні пристрої. Корпус столів виготовляється з нержавіючої сталі. Вона стійка до впливу вологи, корозії, агресивних компонентів.

Також конструкція комплектується компресором DANFOSS (Данія), цифровим блоком живлення і вентильованої системою охолодження.

Підбір обладнання для кухні ресторану, кафе, бару в UNIT Group

У UNIT Group можна придбати як готові столи з системою охолодження, так і замовити їх виготовлення за індивідуальним замовленням. Термін виробництва - до 14 робочих днів.

При виготовленні холодильних і морозильних столів враховуються габарити кухні, обсяг столу, підбирається матеріал і технічні пристрої, що забезпечують безперебійну роботу обладнання.

Почати співпрацю з компанією UNIT Group - просто. Дзвоніть за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29.

Каталог PDF

Замовити прорахунок