Ви є тут

Гідрофільтри серії ZGF

Одна з ключових проблем, яку потрібно усунути на кухні ресторану, пабу, кафе та інших закладів громадського харчування - уникнути пожежонебезпечних ситуацій. Особливо там, де основні страви готуються на відкритому вогні або грилі.

Щоб створити безпечну обстановку на кухні, наша компанія пропонує купити парасольку-Гідрофільтри ZGF.

Принцип дії

Гідрофільтри серії ZGF - це унікальний виріб. Воно об'єднує опції і особливості двох атрибутів сучасної професійної кухні - витяжного накриття і іскрогасника. Його встановлюють над печами-гриль (хоспері), щоб усунути попадання іскор в повітропровід.

Це пристрій запобігає загоряння і пожежа в системах витяжних повітропроводів кафе, ресторанів, пабів і інших закладів громадського харчування. Це відбувається за рахунок системи лабіринтових фільтрів, водної завіси і розвороту потоків.

Щоб Гідрофільтри усував будь-які загрози, що провокують загоряння, його монтують так, щоб труба димоходу хоспері потрапляла в отвір низу гідрофільтрах, а Гідрофільтри кріпиться до стіни і стелі.

Особливості конструкції гідрофільтра

Ми пропонуємо купити Гідрофільтри ZGF, виготовлений з нержавіючої сталі і оснащений спеціальними жіроулавлівающий фільтрами лабіринтового типу. Вони протягом декількох секунд усувають зайвий пар, жир і неприємні запахи, що доставляють дискомфорт відвідувачам закладу і працівникам кухні.

Також ми виготовляємо гідрофільтри ZGF для печей Josper, Mibrasa, Movilfrit, Kopa.

Щоб знизити витрату води в виробі, пропонуємо встановити накопичувальний бак. Завдяки йому вода циркулює по колу, а не зливається відразу після гідрофільтрах в каналізацію. Накопичувальний бак не входить в стандартну комплектацію. Його потрібно замовляти окремо.

У повній комплектації ви отримаєте пристрій для кухні закладу, яке:

  • Забезпечує швидке гасіння іскор і полум'я, що виходять від печей-гриль і мангалів;
  • Очищає повітря від сажі, дьогтю, жиру;
  • Охолоджує гази і дим до температури 45-60С (якщо встановити накопичувальний бак, то температура підвищиться на 20-30С);
  • Нейтралізує неприємні запахи;
  • Знижує кількість диму.

Ще одна причина встановити парасольку-Гідрофільтри - поліпшити умови роботи для тих, хто проводить на кухні по 8-12 годин, а також запобігти потраплянню пара, різних ароматів в зал для гостей. Це важлива умова для створення комфортної атмосфери в закладі.

Як придбати обладнання в нашій компанії

Щоб купити парасольку-Гідрофільтри для мангала або хоспері, залиште замовлення на нашому сайті. Натисніть на панель «Замовити прорахунок» і заповніть коротку анкету. У ній вкажіть контактні дані, і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити умови співпраці.

Другий варіант - оформити покупку за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Крім цього вироби у нас можна замовити гідрофільтри іскрогасники, Комплектуючі для хоспер печей та інше обладнання, що підвищують стандарти безпеки в закладі громадського харчування.

Таблиця параметрів і розміри гідрофільтрів моделі ZGF (PDF)

Основні параметри і розміри накопичувальних баків (PDF)

Замовити прорахунок