Ви є тут

Підставка для печі-гриль BQ

Крім печей-гриль, призначених для приготування страв хоспер-меню, наша компанія випускає підставки для хосперів. Це конструкції, які використовуються для зберігання вугілля та допоміжного інвентарю - щипців, совка, кочерги, використовуваних для роботи з хоспері для приготування страв, зазначених у меню.

Асортимент підставок для гриль печей

Відкритого типу. Це підставки для гриль печі без додаткових елементів - решіток, висувних дверей, зашивок. Всі предмети, розміщені на підставці у відкритому доступі. У них рекомендується зберігати інвентар, необхідний для роботи з хоспері.

Закритого типу. Це конструкції, в яких кухонний інвентар зберігається в закритому відсіку. Він захищений від зовнішніх чинників - вологи, пара, високої температури. Купити підставки для печі BQ закритого типу рекомендуємо для закладів, де піч встановлюється в залі для більш естетичного вигляду місця зберігання інвентарю або вугілля.

Підставки з викатними ящиками. У викатних ящиках зручно зберігати вугілля для хоспері.

Характеристики підставок для печей гриль від нашої компанії

Ми пропонуємо купити підставки для гриль печі BQ, що відповідають світовим стандартам якості:

  • Матеріал - нержавіюча сталь: Вона стійка до впливу пара, вологи, корозії, високих температур, механічному тиску. Після контакту з гострими предметами на ній не залишається слідів. Підставка з нержавіючої сталі зберігає презентабельний вигляд протягом тривалого періоду часу;
  • Конструкція - продумана до дрібниць: Параметри вироби узгоджуємо на етапі проектування. Нам важливо дізнатися, для яких предметів використовується підставка, і в яких умовах буде зберігається інвентар, щоб запропонувати найбільш підходящий варіант;
  • Міцність і практичність: Підставки витримують навантаження понад 200 кг, і при цьому вони не вимагають спеціального догляду. Єдине правило - вчасно усувати сліди від сажі та вологи, щоб зберегти презентабельний вигляд конструкції.

Купити гриль Josper з підставкою рекомендуємо закладам, яким потрібне додаткове місце для зберігання кухонного інвентарю.

На підставці можна розкладати кочергу, щипці, щітки та інші пристрої, що використовуються під час приготування страв на хоспере. Також її можна використовувати для зберігання упаковок із вугіллям.

Завдяки підставці ви оптимізуєте простір на кухні, а всі необхідні прилади будуть під рукою.

Як оформити замовлення в нашій компанії

Якщо ви не знаєте, яка підставка потрібна для вашого закладу - відкрита, закрита, з висувними ящиками, і які у неї повинні бути параметри, залиште замовлення на нашому сайті. Натисніть на панель «Замовити прорахунок». В анкеті залиште контактні дані, і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити умови співпраці.

Купити підставку для хоспері, а також інші комплектуючі для печі хоспер можна на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Замовити прорахунок