Ви є тут

Підставка для печі-гриль BQ

Крім печей-гриль, призначених для приготування страв хоспер-меню, наша компанія випускає підставки для хосперів. Це конструкції, які використовуються для зберігання вугілля та допоміжного інвентарю - щипців, совка, кочерги, використовуваних для роботи з хоспері для приготування страв, зазначених у меню.

Асортимент підставок для гриль печей

Відкритого типу. Це підставки для гриль печі без додаткових елементів - решіток, висувних дверей, зашивок. Всі предмети, розміщені на підставці у відкритому доступі. У них рекомендується зберігати інвентар, необхідний для роботи з хоспері.

Закритого типу. Це конструкції, в яких кухонний інвентар зберігається в закритому відсіку. Він захищений від зовнішніх чинників - вологи, пара, високої температури. Купити підставки для печі BQ закритого типу рекомендуємо для закладів, де піч встановлюється в залі для більш естетичного вигляду місця зберігання інвентарю або вугілля.

Підставки з викатними ящиками. У викатних ящиках зручно зберігати вугілля для хоспері.

Характеристики підставок для печей гриль від нашої компанії

Ми пропонуємо купити підставки для гриль печі BQ, що відповідають світовим стандартам якості:

  • Матеріал - нержавіюча сталь: Вона стійка до впливу пара, вологи, корозії, високих температур, механічному тиску. Після контакту з гострими предметами на ній не залишається слідів. Підставка з нержавіючої сталі зберігає презентабельний вигляд протягом тривалого періоду часу;
  • Конструкція - продумана до дрібниць: Параметри вироби узгоджуємо на етапі проектування. Нам важливо дізнатися, для яких предметів використовується підставка, і в яких умовах буде зберігається інвентар, щоб запропонувати найбільш підходящий варіант;
  • Міцність і практичність: Підставки витримують навантаження понад 200 кг, і при цьому вони не вимагають спеціального догляду. Єдине правило - вчасно усувати сліди від сажі та вологи, щоб зберегти презентабельний вигляд конструкції.

Як оформити замовлення в нашій компанії

Якщо ви не знаєте, яка підставка потрібна для вашого закладу - відкрита, закрита, з висувними ящиками, і які у неї повинні бути параметри, залиште замовлення на нашому сайті. Натисніть на панель «Замовити прорахунок». В анкеті залиште контактні дані, і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити умови співпраці.

Купити підставку для хоспері, а також інші комплектуючі для печі хоспер можна на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Замовити прорахунок