Для закладів, які шукають універсальну модель для приготування страв з гриль меню, ми рекомендуємо купити аргентинський гриль ширяв AG-C.

З ним приготуєте соковиті і ароматні страви з м'яса, риби, овочів, а також кулінарні шедеври високої кухні.

Це практична і багатофункціональна модель, з якої розширите асортимент основних страв, які привернуть нових гостей в ваш заклад.

Особливості аргентинського гриля AG-C

Призначення.Аргентинський гриль AG-C - універсальна модель. Він може використовуватися як аргентинська Парілья, Крутив з електроприводом, мангал.

Працює на деревному вугіллі, який додає м'ясу або рибі, особливий смак і аромат, за умови, що дотримані всі правила роботи з пристроєм - жир стікає в жиросбірник, а сажа, жир, дьоготь усуваються фільтрами.

Встановити аргентинський гриль можна як на відкритому майданчику, так і в приміщенні. У другому варіанті рекомендуємо встановити в систему вентиляції гідрофільтри GF або GFL, що усувають іскри, сторонні запахи, дим. З ними приготування страв на грилі стане більш безпечним і комфортним.

Конструкція.Аргентинська Парілья серії AG-C складається з двох ребристих решіток, розміщених під певним кутом, з нижньої важеля регулюванням по висоті Жіросборнік. Використовуйте цю деталь, щоб регулювати висоту розташування решіток.

Простір між гратами можна використовувати, як мангал.

Довжина пристрою від 1000 до 2000 мм.

У ширяв можна їсти спеціальна підставка, яку можна доповнити полками з орними дверима, висувними або викотними ящиками для зберігання вугілля.

В грилі вбудований парасольку з жировловлювача. Він нейтралізує сажу, жир, неприємні запахи.

матеріал. Для виробництва аргентинських грилів Парілья AG-C відбираються матеріали і покриття, стійкі до впливу зовнішніх факторів:

  • пара;
  • Високих температур;
  • вологи;
  • Корозії.

Короб для гриля виготовлений з котлової сталі і футерован вогнетривкою цеглою. Веретено зроблений з харчової нержавіючої сталі, ніша облицьована харчової нержавіючої сталлю.

Решта комплектуючі виготовляються з нержавіючої, котельної або чорної сталі з порошковим покриттям. Обробку можна вибрати з нержавіючої сталі, міді, латуні, дерева.

А ось для виготовлення ручок Парільї вибирається один матеріал - текстоліт, який не нагрівається до екстремально високої температури, і отримати опік, доторкнувшись до ручки, неможливо.

Ви отримаєте міцний, практичний і надійний агрегат для приготування м'ясних, рибних і овочевих страв для гостей вашого закладу.

Як замовити гриль AG-C в нашій компанії

Ми пропонуємо купити аргентинський гриль Парілья AG-C на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Щоб оформити замовлення онлайн, натисніть на панель «Замовити прорахунок».

Заповніть коротку анкету. Після її обробки ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити умови покупки - спосіб доставки та оплати гриля.

Купуйте аргентинські грилі для кафе, ресторану, пабу у нас і у наших офіційних дилерів!

Замовити прорахунок