Ви є тут

Гриль з регульованою жаровнею

Для ресторанів, кафе, заміських готелів, які збираються влаштовувати пікніки на відкритому майданчику, наша компанія пропонує купити гриль з регульованою жаровнею.

Це - компактної і практичний пристрій для приготування стейків, відбивних, шашликів, бургерів, овочів.

Гриль з регульованою жаровнею можна розмістити як на відкритому майданчику, так і в закритому приміщенні. У другому випадку на кухні або в залі, де готуєте страви, рекомендується встановити спеціальні фільтри, що усувають жир, пар і сторонні запахи.

Гриль з регульованою жаровнею: головні характеристики

Конструкція. Габарити пристрою: від 800 мм до 1500 мм. Вона складається з короба з важільним механізмом, колосника, зольного ящика, решітки.

Головна особливість цього пристрою - регулювання висоти жаровні за допомогою важільного механізму. Таким чином, регулюється температура приготування страви. Чим вище жаровня - тим вище температура приготування стейка, відбивною, шашлику, овочів, розкладених на решітці.

матеріал. Конструкція виготовляється з матеріалів, стійких до впливу вологи, високих температур, пару.

Короб зроблений з харчової нержавіючої сталі, каркас з чорної сталі з порошковим покриттям, решітки - з нержавіючої сталі.

типи пристроїв. Наша компанія пропонує купити гриль з регульованою жаровнею в двох форматах:

- Відкритому;

- Закритому.

Головна відмінність між закритим і відкритим пристроєм - наявність парасольки і бічних стінок.

Скільки коштує гриль з регульованою жаровнею

Ціна гриля з регульованою жаровнею залежить від наступних факторів:

- Габарити пристрою;

- Типу гриля (закритий, відкритий);

- Матеріалу виготовлення.

При виробництві грилі для вашого закладу ці параметри обговорюються на етапі його проектування.

Якщо вибираєте готові пристрої, зверніть увагу на його параметри.

Чому варто купити грилі з регульованою жаровнею від UNIT-Group

Наша компанія випускає пристрої для приготування м'ясних страв (хоспері, грилі), теплове обладнання Expert для підприємств харчування більше 13 років.

Якість нашої продукції вже оцінили такі компанії, як Sunny Food, Global Food System, мережа автозаправок WOG, EGERSUND SEAFOOD, супермаркети «Ашан», «Метро», «Епіцентр К», Бердянський і Житомирський м'ясокомбінати та інші.

Ще одна перевага нашої компанії - оперативні терміни виготовлення нових пристроїв, що використовуються для приготування страв на грилі. Виробництво займає до 20 робочих днів.

У нас або у наших офіційних дилерів можна купити гриль з регульованою жаровні в Україні, виготовлений за європейськими стандартами якості.

Щоб дізнатися вартість пристрою з урахуванням його параметрів і технічних характеристик, натискайте на панель «Замовити прорахунок». Ми підготуємо детальний прайс з урахуванням вимог до грилю.

Також залишити заявку на виробництво або замовлення вироби можна на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Замовити прорахунок