На банкетах, світських прийомах, презентаціях основні страви прийнято розміщувати на вітринах-островах. Так вони виглядають більш презентабельно.

Компанія UNIT Group пропонує організаторам світських заходів, власникам готелів, кафе, ресторанів купити вітрини для фуршету GOLD власного виробництва.

Ми виготовляємо стильні, міцні, практичні конструкції, які можна встановити в центрі банкетного залу, і надати кожному гостю вибір основних страв. 

Купити острівні вітрини для фуршету серії Голд можна на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212-38-52.

Вітрини GOLD: асортимент

У серії «Голд» вітрини двох форматів - холодильна і теплова. Перша використовується для зберігання страв і продуктів, що вимагають підтримки в охолодженому вигляді: салатів, холодних закусок, тортів, капкейків, желе та інших десертів.

Друга призначена для подачі гарячих блюд - закусок, гарнірів, м'ясних і рибних страв.

Холодильна вітрина складається з підстави, піддону і нерухомого ковпака.

Підстава виготовляється з масиву дерева, піддон з нержавіючої сталі AISI304, нерухомий ковпак з міцного скла. Також вітрина оснащена цифровим температурним контролером і компресором Danfoss (Данія). У неї динамічна система охолодження ванни, яка допомагає охолоджувати страви рівномірно і з усіх боків.

Вітрину можна пересувати по залу: вона оснащена поворотними колесами.

Для більш ефектної і презентабельної подачі страв використовується підсвічування.

У вітрині підтримується температура від +2 до +7 С.

Другий формат вітрин, яку можна купити в UNIT Group - теплові острівні вітрини для фуршету серії Gold. Вони також виготовляються в Україні.

Вона складається з трьох основних частин: підстави з масиву дерева, ванни з нержавіючої сталі, статичного верхнього ковпака зі скла.

У пристрої є опція - повітряний підігрів ванни. Він підтримує температуру страв на певному рівні, зберігаючи їх смак і аромат. Робоча температура від +30 до +80.

Вітрина оснащена терморегулятором, контролюючим температуру всередині ванної, підсвічуванням і поворотними колесами.

Скільки коштує вітрина для фуршету GOLD

Замовити острівні вітрини для фуршету серії GOLD в UNIT Group можна за приємною ціною.

Її вартість залежить від параметрів конструкції, матеріалів, використовуваних для її виробництва, кількості і формату комплектуючих, наявності додаткових опцій.

Ці питання обговорюються і затверджуються на етапі затвердження проекту.

Як зробити замовлення в UNIT Group

Придбати вітрини для фуршету Голд, виготовлені в Україні, Можна на нашому сайті через форму «Замовити прорахунок». Вкажіть у формі ім'я і номер телефону. Вам передзвонить менеджер компанії, щоб обговорити умови співпраці.

Також купити обладнання для шведського столу, В тому числі і острівні вітрини, можна за телефонами 067 613 10 52, 099 212-38-52.

Замовляйте обладнання для сервірування шведського столу в компанії UNIT GROUP за лояльною ціною!

Каталог (PDF)

Замовити прорахунок