Як зробити сервірування шведського столу бездоганною: де все закуски, гарячі страви, напої і десерти на увазі?

Один із способів - купити в Україні фуршетні вітрини серії FURSHET в UNIT Group або у її офіційних дилерів. Вітрини призначені для салатів, гарячого, м'ясних, рибних страв, гарнірів.

Обладнання для шведського столу можна замовити на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 050 700 31 71.

Вітрина FURSHET: головні характеристики

Призначення. Купити вітрини для фуршету "Furshet" рекомендуємо ресторанам, кафе, пабах, готелям з банкетні зали, де планується проведення заходів зі шведським столом.

Вітрини можна встановити вздовж стіни, і позначити таким чином фуд-зону для гостей заходу.

В гастромісткості вітрини можна розмістити гарячі страви, котлети, гарніри, салати, зверху поставити напої або столові прилади.

Конструкція. Вітрина складається з трьох основних частин: 1) підстава; 2) ванна, де розміщується їжа; 3) нерухомий верхній ковпак. На підставі - поворотні колеса, що полегшують транспортування вітрини по залу або закладу.

Також у вітрині є підсвічування, терморегулятор (у холодильних і теплових вітрин), який дає можливість регулювати і підтримувати температуру, необхідну для збереження смаку та аромату страв.

Матеріал. Ми пропонуємо купити вітрини для фуршету серії "Furshet", Виготовлені, з нержавіючої сталі AISI304, міцного скла, масиву дерева або МДФ

Це - міцні і практичні матеріали, що витримують великі навантаження і вплив зовнішніх факторів.

Модифікації вітрини. У UNIT Group можна замовити нейтральні, холодильні та теплові конструкції. Вони призначені для подачі салатів, холодних закусок, для перших страв, м'яса, риби, гарнірів, для подачі морозива і інших страв, що вимагають охолодження або підігріву.

Параметри. UNIT Group виготовляє в Україні вітрини для фуршету серії Furshet різних розмірів. 

Нейтральні, теплові та холодильні вітрини випускаються в трьох розмірах: великі - 1800 х 700х900 мм, середні - 1500 х 700 х 900 мм і маленькі - 1200 х 700 х 900 мм.

Параметри конструкції можна вибрати або замовити розробку вітрин за індивідуальними розмірами.

Вартість. Ціна вітрини серії "Furshet" залежить від її параметрів, модифікації, спектра функцій. Чим більше вітрина і більше діапазон її опцій, тим вище її вартість.

Як замовити фуршетну вітрину в UNIT Group

Оформити замовлення можна на сайті UNIT Group через форму «Замовити прорахунок». У ній вкажіть ім'я та контактний номер телефону. Ми передзвонимо вам, щоб обговорити умови подальшої співпраці.

Також оформити заявку можна за телефонами 067 613 10 52, 099 212-38-52.

Купуйте якісне та надійне обладнання для шведського столу в UNIT Group!

Каталог (PDF)

Замовити прорахунок