Ви є тут

Самовари об'ємом до 22 л

Якщо шукаєте альтернативу електрочайнику, туркам і інших приладів для нагрівання води, замовляйте самовар в UNIT Group.

Маленький самовар, об'ємом до 22 літрів, - це стильний і практичний виріб для будинку, затишного кафе, ресторану, дачного будиночка, готелів, лазень. Завдяки йому чаювання перетвориться в особливий ритуал.

Також купити невеликий самовар можна для одного, колеги, родича. Це - прекрасний подарунок на День Народження або професійне свято.

Вибрати й купити самовар для ресторану, Можна на сайті unit-group.com.ua або за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29 85. 

Самовар ВІД UNIT GROUP: ПЕРЕВАГИ

Конструкція. Самовар має форму «банку». Він комплектується одним або декількома кранами з підставкою для чашки або склянки. Ручки самовара і кришка виготовлені з дерева, це оберігає від небезпеки обпектися. Самовар укомплектований термометром і індикатором рівня води.

Подвійна стінка корпусу створює ефект термоса і дозволяє експлуатувати самовар при температурі до-30С, а також зберігати температуру води тривалий час. 

Матеріал. Корпус самовара виготовлений з латуні, бак - з харчової нержавіючої сталі AISI 304. термоизолирующими шаром є фольгована мінеральна вата. Такий маленький електричний самовар довше зберігає воду гарячої.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЕЛЕКТРИЧНИЙ САМОВАР

Вартість самовара, залежить від наявності додаткових елементів: ручок, кранів, шильди з логотипом компанії.

У нас можна купити маленький самовар в Україні як в базовій комплектації, так і з додатковими елементами. 

Ці питання обговорюються на етапі переговорів. А після передоплати слід виробництво і тестування готового виробу. Термін виготовлення 14 робочих днів.

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШІЙ КОМПАНІЇ

Щоб купити електричний самовар UNIT Group, залишайте заявку на сайті через форму «Замовити прорахунок». У ній впишіть ім'я і контактний номер телефону. Найближчим часом з Вами зв'яжеться фахівець.

Також придбати електричний самовар можна за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29 85.

Замовити прорахунок