Ви є тут

Візки для пралень (візки для білизни)

Один з головних атрибутів сучасної пральні - візок. Він полегшує збір, зберігання і переміщення рушників, одягу, постільної білизни.

Компанія UNIT GROUP випускає широкий асортимент візків для пралень. Це вироби різного формату і призначення.

Вибрати підходящий варіант можна на нашому сайті, і відразу оформити покупку онлайн або за телефонами 067 613 10 52, 050 700 31 71.

Асортимент візків для пралень в UNIT Group

Компанія UNIT Group випускає візки для пральні з нержавійки та інших якісних матеріалів в різних модифікаціях:

  • для мокрої білизни: це виріб, призначений для переміщення постільної білизни, одягу, рушників, які тільки дістали з пральної машинки. Вона оснащена чотирма поворотними колесами, два - з гальмами. Виріб виготовлено з чорної сталі з полімерним покриттям, бак з якісного, міцного і нетоксичного пластика, на дні конструкції - зливний отвір з пробкою. Через нього можна злити надлишки води;
  • для брудної білизни: це контейнер з сітки або перфорованого листа. Виготовлений із сталі AISI304 або чорної сталі з полімерним покриттям. У візку чотири колеса, два - з гальмом. Міцна і практична конструкція;
  • для сухої білизни з нерухомим дном: конструкція, виготовлена ​​з чорної сталі з полімерним покриттям. Робоча стінка трохи занижена. У візки чотири колеса, два - з гальмом;
  • для сухої білизни з опускаючимся дном: це - контейнер для завантаження білизни. Його дно опускається в міру завантаження постільної білизни, рушників, одягу. Чим більше білизни, тим нижче опускається дно візка.

Це - зручний варіант: не потрібно кожного разу нахилятися, щоб розмістити білизну на дні конструкції. Завдяки пружинному механізму висота дна регулюється автоматично.

Виготовляється візок з чорного металу, покриття - полімерне. Оснащується чотирма колесами з пластиковими відбійниками. Два колеса - з гальмом.

  • для сухої білизни висока: її висота - 1720 мм. Це сітчаста корзина, оснащена полицями на певному рівні. Робоча стінка розділяється на дві рівні частини. Верхня оснащена дверцятами із замком і полицею, нижня - сітчастим контейнером з полками.

Для виробництва цієї конструкції використовується нержавіюча сталь AISI304 або чорна сталь з полімерним покриттям. У візку чотири колеса, два - з гальмом.

Вибираючи візок, оціните його параметри, технічні характеристики, місткість.

Замовити в Україні візки для пральні, Виготовлені в UNIT Group, можна у нас або у наших дилерів.

Оформлення заявки на виробництво або на покупку обладнання для пральні в UNIT Group

Щоб купити обладнання для пралень у нас, виберіть будь-який зручний спосіб замовлення.

Перший - оформлення замовлення онлайн через форму «Замовити прорахунок». У формі вкажіть ім'я та контактний номер телефону. Менеджери UNIT Group зателефонують вам, щоб обговорити умови співпраці.

Другий - за телефонами 067 613 10 52, +38 (099) 212-38-52. Озвучте, які візки для перевезення білизни, ви шукайте, і ми підберемо відповідне рішення. 

У нас можна купити металеві візки для білизни з доставкою по Україні.

Каталог (PDF)

Замовити прорахунок