Ви є тут

Візки для пралень (візки для білизни)

Основним допоміжним обладнанням сучасної пральні є візки для пралень різного призначення. Наша компанія виробляє:

Візок для мокрої білизни - це пересувний візок з чорної сталі з порошковим покриттям, з пластиковим контейнером. На дні контейнера знаходиться зливний отвір з пробкою, що дозволяє без труднощів злити воду. Так само, візок укомплектований чотирма поворотними колесами (виробництво Польща) з пластиковими відбійниками, два з яких з гальмами.

Візок для брудної білизни. Візок являє собою контейнер з сітки або ж контейнер з перфорованого листа. Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь AISI304 або чорна сталь з порошковим покриттям. Візок укомплектований чотирма поворотними колесами (виробництво Польща) з пластиковими відбійниками, два з яких з гальмами.

Візок для сухої білизни з нерухомим дном. Являє собою контейнер з чорної сталі з порошковим покриттям. Робоча стінка має заниження для зручності роботи. Візок укомплектований чотирма поворотними колесами (виробництво Польща) з пластиковими відбійниками, два з яких з гальмом.

Візок для сухої білизни з дном, яке опускається. Матеріал виготовлення - чорний метал з порошковим покриттям. Являє собою контейнер. Дно візка опускається в міру завантаження білизною. При укладанні білизни не потрібно постійно нахилятися, тому що в залежності від завантаження візку, завдяки пружинному механізму, дно саме підіймається та опускається. Візок укомплектований чотирма поворотними колесами (виробництво Польща) з пластиковими відбійниками, два з яких з гальмами.

Візок для сухої білизни "високий". Візок має висоту 1720мм. Являє собою сітчасту корзину з полицями, які переставляються за рівнем. Робоча стінка розділена на дві частини. Верхня - дверцята з замком і полицею, нижня - сітчастий контейнер з полками. Матеріал виготовлення візку: нержавіюча сталь AISI304 або чорна сталь з порошковим покриттям. Візок укомплектований чотирма поворотними колесами (виробництво Польща) з пластиковими відбійниками, два з яких з гальмами.

При виборі візку Ви повинні враховувати Вашу технологічну потребу, обсяги, ширину проходів і ін.

Візки для пралень (візки для білизни) Ви можете придбати у нас і наших дилерів.

Каталог (PDF)

Замовити прорахунок