Компанія UNIT Group випускає обладнання для готелів та пралень.

Один з виробів, яке ми пропонуємо купити столи для пральні. Це - міцна, практична, стійка конструкція, призначена для сортування та тимчасового зберігання білизни.

Замовити обладнання для пральні можна на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Столи для пральні: призначення

Столи з нержавіючої сталі встановлюються в пральнях готелів, ресторанів, в медичних установах.

На їх поверхні можна акуратно розкласти форму, повсякденний одяг, рушники, постільну білизну, і потім скласти їх в компактні згортки.

Також столи, виконані з нержавіючої сталі, використовують для тимчасового зберігання чистого одягу, рушників, постільної білизни.

Головні характеристики

Висока якість. Стіл для пральні з нержавіючої сталі - це міцна і практична конструкція. Він витримує навантаження до 100 кг.

Стійкий до впливу вологи, корозії, різких температурних перепадів. Не містить шкідливих компонентів. Не вбирає сторонні запахи.

Практичність. Догляд за столом - мінімальний.

Тривалий термін експлуатації. 

Універсальність. Встановити столи з нержавіючої сталі можна в будь-якій установі, де проходить прання, прасування і сортування білизни.

Виробництво столів для пралень в UNIT Group

Компанія UNIT Group пропонує купити стіл з нержавіючої сталі, Виготовлений відповідно до норм і вимог профільних закладів.

Для виробництва використовується якісна нержавіюча сталь. Вироби оснащуються комплектуючими від європейських постачальників.

У нас можна придбати як статичні конструкції, так і вироби, оснащені колесами.

Виготовляємо столи для пралень після затвердження параметрів конструкції - висоти, ширини, довжини, розміру стільниці, наявності або відсутності додаткових полиць для зберігання рушників, постільної білизни, уніформи.

Термін виготовлення - до 14 робочих днів.

Як оформити заявку на виготовлення стола в UNIT Group

Щоб купити стіл з нержавійки з доставкою по Україні, залиште заявку на нашому сайті. У формі «Замовити прорахунок» впишіть ім'я і контактний номер телефону.

Ми передзвонимо вам, щоб обговорити формат виробу, його параметри, обсяг і терміни виробництва.

Також оформити замовлення на виробництво столів для пральні можна за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Замовити прорахунок