Як акуратно розвісити плечики з одягом в магазині, в фотостудії або за лаштунками модного показу?

Один із способів - купити залізні стійки для одягу, Виготовлені в UNIT Group.

Це міцні, практичні, надійні конструкції, які можна встановити де завгодно - вдома, в торговому центрі, готелі, ресторані і в інших закладах.

Замовити ці вироби і інше промислове пральне обладнання в Україні, Можна на нашому сайті або за телефонами 067 613 10 52, +38 (099) 212 38 52.

Стійки для одягу: головні характеристики

Сфера використання. Стійки для одягу з нержавіючої сталі - універсальне придбання.

Її можна встановити вдома, щоб акуратно розвісити костюми, піджаки, брюки, сорочки, сукні. На ній можна розмістити від 15 до 20 плічок з одягом. Вона витримує більше 10 кг.

Цей атрибут використовується під час модних показів і фотосесій. На них можна розмістити весь одяг, яку приміряють моделі під час показу або фотозйомки.

Також стійки для одягу замовляють кафе і ресторани, в яких є роздягальні для персоналу. На стійці можна розвісити фірмову форму.

Стійки для одягу ми рекомендуємо замовляти і магазинам одягу, щоб зберігати товар в належному вигляді.

Дизайн. У всіх стійок мінімалістичний дизайн - без зайвого декору і деталей. Його основні складові - міцні вертикальні стійки, перекладина і колеса, що забезпечують легке пересування конструкції по приміщенню.

Є в асортименті і статичні моделі. Їх можна переносити по приміщенню вручну.

Якість. UNIT Group пропонує купити стійки - вішалки для одягу з нержавіючої сталі.

Це - практичний і довговічний матеріал. Він стійкий до вологи, корозії, різких перепадів температури. Догляд за ним - мінімальний.

Він зберігає форму і міцність протягом 10-15 років.

Скільки коштує стійка для одягу 

Ціна стійки для одягу з нержавіючої сталі залежить від наступних показників:

- формату конструкції: статична або пересувна. Стійки, розраховані для швидкого і легкого переміщення по приміщенню, оснащені чотирма поворотними колесами з пластиковими відбійниками;

- розміру вироби: UNIT Group випускає стійки 1500 х 300 х 1500 мм. Але можна замовити виготовлення стійки в іншому розмірі. Це питання обговорюється на етапі узгодження проекту.

Формат стійок і ціна конструкції узгоджуються на першому етапі співробітництва, коли ми обговорюємо ключові деталі проекту.

Як оформити замовлення в UNIT Group

Щоб купити стійки для одягу з нержавійки в UNIT Group, виберіть зручний спосіб оформлення покупки.

Перший - заявка на сайті через форму «Замовити прорахунок». У ній впишіть ім'я і контактний номер телефону. Ми передзвонимо вам і уточнимо всі деталі замовлення.

Другий - оформлення заявки за телефонами 067 613 10 52, +38 (099) 212-38-52 . Можна відразу уточнити, які конструкції для зберігання одягу вам потрібні, і ми обговоримо умови співпраці.

Замовляйте міцні, стильні та практичні стійки для одягу в компанії UNIT Group!

Замовити прорахунок