Візки вантажні, для сервірування, для посуду, для підносів, демонстраційні, для м'яса.

Візки вантажні. Виробляємо візки вантажні з цільною і решітчастою платформами. Розміри візка залежать від вантажопідйомності та розміру платформи. Розміри візка уточнювати у менеджера. Матеріал: харчова нержавіюча сталь або чорна сталь з порошковим полімерним покриттям, 4 колеса.

Візки для сервірування. Виробляємо візки дво- або трирівневі. Матеріал: харчова нержавіюча сталь, 4 поворотних колеса (2 з гальмом) з пластиковими відбійниками.

Візки для сушки посуду. Виробляємо візки для сушки посуду - одна полиця для склянок, дві подвійні полиці для тарілок, піддон для збору крапель. Матеріал: харчова нержавіюча сталь, 4 поворотних колеса (2 з гальмом) з пластиковими відбійниками.

Візки для підносів. Виробляємо візки для підносів з полицею, яка опускається. При завантаженні полиця під підносами опускається таким чином, що верхній піднос завжди знаходиться в робочій зоні. Матеріал: харчова нержавіюча сталь, 4 поворотних колеса (2 з гальмами) з пластиковими відбійниками.

Візки демонстраційні. Виробляємо демонстраційні візки різного призначення і дизайну. Вони можуть бути оснащені полицями, рамками під гастроємності, гачками та ін. Матеріал: харчова нержавіюча сталь, 4 поворотних колеса (2 з гальмом) з пластиковими відбійниками.

Візки для ящиків. Виробляємо візки для ящиків 600х400мм:

  • посиленої конструкції на 6 колесах. Матеріал: харчова нержавіюча сталь, 6 роликів з поліетилену. Призначені для використання в м'ясо-рибних виробництвах і цехах.
  • платформні на 4 колесах. Матеріал: харчова нержавіюча сталь, 4 поворотних колеса. Призначені для використання на харчових підприємствах.
  • платформні на 4 колесах «Економ». Матеріал: чорна сталь з порошковим полімерним покриттям на 4 поворотних колеса.

Купити візки можна у нас або наших дилерів.

Замовити прорахунок