Наша компанія виробляє стелажі з харчової нержавіючої сталі. Вони діляться за призначенням, розбірним та конструктивним особливостям.

За призначенням: кухонні, для сушки та зберігання посуду. З перфорованими полицями, складські - з високим навантаженням на полиці, дефростанційні, демонстраційні та інші.
Розрахунок стелажа проводиться індивідуально. Ціна залежить від марки нержавіючої сталі, розмірів і кількості полиць. Для виробництва стелажів ми використовуємо тільки харчову нержавіючу сталь марок AISI 304, AISI 201 і AISI 430.

Для кухонь і складів з вузькими проходами та низькими дверними отворами ми пропонуємо розбірні стелажі. Кріплення полиць може бути на зачепах і болтах. Кріплення на болтах застосовується для стелажів з підвищеним навантаженням на полицю (складські стелажі). Всі полиці в розбірних стелажах регулюються по висоті.

У випадках особливих вимог, наше конструкторське бюро розробить стелаж з урахуванням Ваших побажань.

Так само ми робимо шафи з харчової нержавіючої сталі.

За призначенням - для зберігання посуду та інвентарю, хлібні - з перфорованими або дерев'яними полицями та для одягу персоналу.

Залежно від зручності або призначення ми випускаємо шафи з розсувними або розпашними дверима. Розпашні двері можуть бути обладнані замком.

Гарантія на всю продукцію - 12 місяців.

Стелажі та шафи виготовляються відповідно до ТУ і мають висновок СЕС.

Купити шафи Ви можете у нас або у наших дилерів.

Замовити прорахунок