Ви є тут

Полиці, панелі, шафи навісні

Наша компанія виробляє - панелі, шафи навісні, полиці: кухонні, для сушки посуду, для спецій, для миючих, інвентарні.

Полиці кухонні. Виробляємо одно- і дворівневі полиці для сушіння посуду. Матеріал - харчова нержавіюча сталь.

Полиці для сушіння посуду. Виробляємо одно- і дворівневі полиці для сушіння посуду. Модифікації - тарілки-склянки, тарілки-тарілки, склянки-склянки. Матеріал - харчова нержавіюча сталь.

Полиці для спецій. Полиця для спецій вішається на стіну або встановлюється на стіл. Являє собою ряд напрямленних під гастроємності та має одну загальну кришку. Матеріал - харчова нержавіюча сталь.

Панелі інвентарні. Панель інвентарна має полицю з рядом гачків, на які вішається інвентар. Матеріал - харчова нержавіюча сталь.

Полицю для дощок і кришок. Призначена для зберігання дощок і кришок. Матеріал - харчова нержавіюча сталь.

Полицю для кондитерських мішків і наконечників. Має ряд гачків на які надягають кондитерські мішки та наконечники. Матеріал - харчова нержавіюча сталь.

Шафа навісна. Виробляємо шафи відкриті та закриті з розпашними або розсувними дверцятами. Середня полиця регулюється по висоті. Матеріал - харчова нержавіюча сталь.

Полиці та шафи випускаються у двох виконаннях - Прома та Універсал. Прома відрізняється прихованими зварювальними швами, відсутністю слідів зачистки, дотриманням напрямку шліфування.

Вся продукція виготовлена ​​відповідно до ТУ і має висновок СЕС.

Купити полиці, панелі та шафи навісні можна у нас або наших дилерів.

Замовити прорахунок