Ви є тут

Обладнання для бару

Перший крок в облаштуванні закладу, де подають безалкогольні напої, коктейлі, пиво - покупка спеціального обладнання для бару. Воно використовується для облаштування робочого місця бармена, приготування безалкогольних напоїв (фреш-соків, кави, чаю) і зберігання алкоголю (пива, вина, коньяку).

Вибрати й купити обладнання для бару можна в компанії UNIT Group. Ми випускаємо обладнання для закладів громадського харчування з 2010-го року. І підготували вигідні умови співпраці для партнерів.

Асортимент барного обладнання в UNIT Group

У нас можна придбати професійне обладнання для бару різного формату:

- станція бармена: спеціальний комплекс виробів, необхідних для облаштування робочого місця в обмеженому просторі. Параметри і комплектація узгоджуються з замовником. У неї входять: 1) робоча поверхня; 2) мийна ванна; 3) відділення для пакетованих соків; 4) відділення для льоду; 5) відділення для інгредієнтів, необхідних для приготування коктейлів; 6) лижі для пляшки; 7) підставка для обладнання.

Станція бармена виготовляється з нержавіючої сталі. Оснащується регульованими гвинтами-опорами.

- пивна станція: виріб для розливу і подачі пінного напою. В її комплектацію входить: 1) робоча поверхня; 2) каркас-рамка; 3) пивна вежа; 4) каплесборник; 5) мийна ванна; 6) полки; 7) тумба з розсувними дверцятами.

Для виготовлення пивний станції використовується нержавіюча харчова сталь. Додаткові елементи - регульовані гвинти-опори.

- фреш-станція: виріб для подачі свіжих соків. Це стіл, оснащений двома полками для ящиків. Вона проводиться з нержавіючої сталі і оснащується регульованими гвинтами-опорами.

- підставка під кавоварку: спеціальне виріб, який робить приготування кави більш акуратним. Це стіл з отворами - для підведення води і ящика для макухи.

Його комплектація - варіативна. На його корпусі може фіксуватися рамка з однією або двома полками, тумба з орними або висувними дверцятами. Комплектація попередньо узгоджується з замовником.

Він виготовлений з нержавіючої сталі. Оснащений регульованими гвинтами-опорами.

- модуль для льоду: це бункер з утепленими стінами і дверцятами. Його виробляють з нержавіючої сталі. І у нього є регульовані гвинти-опори.

Оформлення заявки на співпрацю з командою UNIT Group

Щоб купити обладнання для бару в Україніу нас, використовуйте онлайн форму «Замовити прорахунок». У ній вкажіть ім'я та контактний номер телефону. Отримавши цю інформацію, ми передзвонимо вам, щоб обговорити умови подальшої співпраці.

Також використовуючи цю форму, можна дізнатися ціну нейтрального обладнання, Холодильних столів, грилів, гідрофільтрів і іншого обладнання, яке виробляє наша компанія.

Оформити заявку на співпрацю з компанією UNIT Group за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29.

замовляйте професійне обладнання для бару за вигідними цінами в UNIT Group!

Каталог PDF

Замовити прорахунок