Ви є тут

Стіл для піци, саладетта

Кафе, ресторанам, піцеріях компанія UNIT Group пропонує купити холодильний стіл для піци - Саладетти.

Це спеціальна конструкція з динамічним охолодженням, надбудовами зі скла, гастроємності, призначеними для зберігання інгредієнтів для приготування страви.

Вибрати готову конструкцію або замовити індивідуальне виготовлення Саладетти, можна на нашому сайті або за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29 85.

Столи для піци: основні характеристики

Холодильний стіл для піци полегшує процес приготування італійського блюда, оскільки пиццайоло весь час знаходиться в одному місці, і при цьому працює з усіма інгредієнтами - тістом і начинкою.

Для зберігання тіста для піци використовується холодильна камера, а начинка - в спеціальних гастроємностях.

Ключові особливості столів-Саладетти:

- конструкція: Саладетти складається з гранітної стільниці з закругленими кутами, на якій розкочується тісто, холодильної камери з динамічним охолодженням, ємностей для зберігання подрібнених інгредієнтів (овочів, сиру, ковбас, зелені). Також в конструкції є автооттайка, цифровий блок живлення. Це конструкція базової моделі. Але завжди можна додати додаткові елементи, які розширять функціонал конструкції;

- матеріал: для виготовлення столів для піци використовується харчова нержавіюча сталь (AISI 304), стійка до впливу вологи, корозії, агресивних середовищ;

- додаткові функції: автоматичне розморожування електронний цифровий термостат, випарник, ніжки, регульовані по висоті.

Встановивши Саладетти на кухні ресторану, кафе, піцерії, ви забезпечите комфортні умови роботи для співробітників і прискорите процес приготування італійського блюда з різними начинками.

Ще одна перевага холодильних столів - оптимальні умови для зберігання тесту і різних інгредієнтів - зелені, сиру, м'яса, ковбаси.

Виробництво столів для піци в UNIT Group

Виготовлення холодильних столів для піци в UNIT Group проходить в три етапи.

Перший - проектування конструкції: визначення її параметрів, технічних характеристик, додаткових опцій, що відповідають нормам СЕС.

Другий - виготовлення Саладетти. Третій - тестування готової конструкції. Після успішного тестування холодильні столи для приготування піци відправляються замовнику. Термін виготовлення - до 14 робочих днів.

Разом з виробом ви отримуєте гарантію якості від UNIT Group. Відправка обладнання здійснюється по всій Україні.

Оформлення замовлення в UNIT Group

Купити холодильний стіл для піци можна на нашому сайті через форму «Замовити прорахунок». У формі вкажіть ім'я і номер телефону. Ми передзвонимо вам, щоб обговорити умови подальшої співпраці.

також купити саладетти, холодильне обладнання або вироби для харчових цехів, кафе, ресторанів і магазинів, розроблену в UNIT Group, можна за телефонами: 099 212 38 52, 063 725 29.

Замовити прорахунок