Ви є тут

Аргентинський гриль AG-A

Для закладів, які планують додати в меню м'ясні, рибні, овочеві страви, приготовані на відкритому вогні, ми рекомендуємо купити аргентинський гриль AG-A.

Це класична модель з ребристими гратами і Жіросборнік, куди стікають жир під час приготування їжі. Завдяки цій деталі відразу збирається в певному місці, а не потрапляє на вугілля. За рахунок цього зберігається смак і аромат страви.

Відмінні риси грилів серії AG-A - ланцюговий механізм і наявність колеса управління на передній панелі.

Замовити аргентинський гриль AG-A для кафе, ресторану, пабу можна на нашому сайті і по телефону 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Види аргентинських грилів AG-A

Наша компанія випускає грилі в трьох форматах - закриті, відкриті та вбудовані. У кожного виду - свої характеристики і особливості.

Одна з найпопулярніших моделей - закритого формату. Вона встановлюється на відкритій або закритій підставці. Складається з трьох панелей: двох бічних і задньої.

Зверху монтується витяжний парасоль, що усуває неприємні запахи, жири, сажу. Він виготовлений з нержавіючої сталі.

Підставку можна укомплектувати полками, висувними або викотними ящиками, куди можна складати вугілля. Також всередині можна встановити ніші з орними дверима.

Виготовляється Парілья закритого типу з харчової нержавіючої або чорної сталі з порошковим покриттям.

Оздоблення вибирається з декількох варіантів - нержавіюча сталь, латунь, мідь. Бічна і задні панелі виробляються з нержавіючої сталі або чорної сталі з порошковим покриттям.

Щоб розширити функціонал гриля, встановлюється печі-гриль серії BQ або генератор вугілля.

Не менш затребуваний варіант, який ми пропонуємо купити - аргентинський гриль Парілья AG-A відкритого типу. Його монтують на закритою або відкритою підставці. Він виготовлений з якісного матеріалу, стійкого до дії вологи, корозії, високих температур - нержавіючої сталі або чорної сталі з порошковим і жароміцних покриттями.

Третя модифікація аргентинських грилів Парілья серії AG-A - вбудовуються. Його монтують в нішу стіни або в мангал, встановлений на кухні. Він проводиться з харчової нержавіючої сталі. Цей варіант підійде для маленьких кухонь.

У всіх трьох варіантах є короб з котельної сталі з обробкою з жароміцного цегли.

Для грилів також можна придбати гідравлічний іскрогасник з серії GF або GFL. Він надівається на парасольку або вбудовується в вентиляцію. Його завдання - усувати жир, сажу, іскри, дим, неприємні запахи.

Як придбати обладнання в нашій компанії

Щоб купити аргентинські грилі Парілья серії AG-A у нас, оформите заявку на сайті - натисніть на панель «Замовити прорахунок» і заповніть коротку анкету. У ній вкажіть контактні дані, щоб ми зв'язалися з вами і обговорили деталі замовлення.

Також можна придбати аргентинський гриль Парілья і будь-які комплектуючі під нього за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52.

Замовити прорахунок