Щоб організувати банкет в невеликому залі або на терасі, потрібно ретельно продумати розташування всіх об'єктів.

Один із секретів грамотної організації простору - фуршетна вітрина серії Buffet Exclusive, виготовлена в Україні.

Buffet Exclusive: види вітрин

Компанія UNIT Group пропонує купити вітрини для фуршету Буфет Ексклюзив в трьох виконаннях:

  • холодильна;
  • теплова;
  • нейтральна.

Холодильна вітрина використовується для подачі холодних закусок, десертів і блюд, що вимагають охолодження.

Вітрина складається з трьох основних частин: 

  • підстава з масиву дерева, 
  • ванна з нержавіючої сталі з динамічним охолодженням
  • стулка зі скла

 Робоча температура в ванній вітрини від +2 до +7 С.

На вітрині встановлений цифровий температурний контролер і компресор від іспанського виробника - АСС або данського - Danfoss.

Теплові фуршетні вітрини серії Buffet Exclusive розраховані для подачі гарячих блюд, закусок і гарнірів. Температура всередині ванни від +30 до + 80С.

Нейтральні використовуються для подачі хліба, закусок, напоїв та інших страв, які не потребують зберігання при певній температурі повітря.

Головні характеристики вітрин серії Buffet Exclusive

Компанія UNIT Group рекомендує купити вітрини для фуршету серії Buffet Exclusive з доставкою по Україна, Для яких характерні:

  • висока якість: для їх виробництва використовуються матеріали, стійкі до вологи, корозії, різких температурних коливань. Вони - міцні і практичні;
  • продумана конструкція: вони складаються з підстави, ванни, що відкривається полки або кришки. Така конструкція вважається оптимальною для подачі і зберігання готових страв. У холодильній і теплової вітринах є підсвічування;
  • зручне переміщення: вітрини оснащуються поворотними колесами, які полегшують транспортування конструкцій як на території банкетного залу, так і за його межами;
  • тривалий термін експлуатації: вітрини для фуршету Buffet Exclusive прослужать 10-15 років. 

Всі вітрини - холодильні, теплові, нейтральні випускаються в трьох розмірах: маленькому (1200 х 700 х 900 мм), середньому (1500 х 700 х 900 мм), великому (1800 х 700 х 900 мм).

Як замовити вітрини для банкетів в UNIT Group

Щоб купити професійне обладнання для шведського столу в Україні, В тому числі і вітрини, оформіть замовлення на сайті або по телефону.

У першому випадку потрібно заповнити коротку форму після натискання на форму «Замовити прорахунок». У ній вкажіть ім'я та контактний номер телефону. Менеджер компанії передзвонить вам і обговорить умови співпраці.

У другому випадку телефонуйте за телефонами 067 613 10 52, 099 212 38 52, і відразу обговорюйте кількість і параметри вітрин, терміни їх виготовлення. У компанії UNIT Group термін виробництва - до 14 робочих днів.

Каталог (PDF)

Замовити прорахунок